У коді iOS 9 є дані про фронтальний спалах у новому iPhone

У програмному коді нещодавно представленої мобільної ОС Apple iOS 9 містяться дані, які можуть свідчити про те, що наступний iPhone отримає значно покращену фронтальну камеру зі світлодіодним спалахом.


Серед інших потенційних можливостей камери на лицьовій панелі – зйомка відео 1080p та 720p slow-motion зі швидкістю 240 кадрів за секунду, а також опція панорамних фотографій. На даний момент подібний арсенал має тільки задня камера сімейства Apple iPhone.

Такий крок цілком передбачуваний і виправданий у світлі зростаючої популярності селфі-фото і неконкурентних у порівнянні з топовими смартфонами інших брендів характеристиками нинішньої фронтальної камери.

Нагадаємо, Apple має намір представити спадкоємців iPhone 6 і iPhone 6 Plus у вересні. А виграти монопод для селфі від Інтернет-магазину Toiler Ви можете вже зараз.

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар