Про нас

Інтернет-магазин Toiler — перший український інтернет-магазин, що спеціалізується на техніці Apple та новинках сучасних електронних гаджетів для життя. Наш магазин працює з 2014 року, і за цей час ми вже отримали сотні вдячних клієнтів. Наша місія — гідно представляти бренд Apple в Україні, надавати нашим клієнтам відмінний сервіс та інформаційну підтримку.

Чому варто звернутися в наш інтернет-магазин

В нас представлений повний асортимент оригінальної техніки Apple. Усі новинки Apple першими в Україні потрапляють саме до нас! Вся техніка поставляється в оригінальній заводській упаковці, з повним пакетом документів, і розкривається для перевірки лише за вашої особистої присутності.
Наша команда професіоналів готова прийти на допомогу у вирішенні будь-яких питань, пов'язаних із використанням техніки Apple та інших гаджетів. Ми надаємо безкоштовну консультацію та допомогу у підборі техніки, необхідної саме вам. Наші фахівці абсолютно безкоштовно протягом місяця після покупки будуть допомагати вам навчитися користуватися новою технікою і підкажуть цікаві фішки в її роботі.
Всім нашим клієнтам на всю техніку Apple, крім гарантії виробника, ми даємо гарантію від інтернет-магазину на 3 місяці, протягом яких ви зможете абсолютно без проблем звернутися до нашого інтернет-магазину з будь-якого гарантійного випадку. Ми співпрацюємо лише з авторизованими сервісними центрами Apple у Києві!
Ми працюємо, згідно із законами України, тому дотримуємося всіх прав покупців. У нас без проблем можна повернути або обміняти товар протягом 14 днів після покупки, якщо він вам не підійшов з якоїсь причини.
Також ми надаємо широкий спектр додаткових послуг, щоб полегшити життя своїм клієнтам. Ви можете скористатися найпопулярнішою послугою обміну вживаної техніки Apple на нову — Apple Trade-In, замовити послугу встановлення популярного програмного забезпечення або початкове настроювання нового пристрою, пакет річного обслуговування або розширену гарантійну підтримку від магазину.
На нашому сайті представлена завжди актуальна інформація про наявність товарів! А якщо якоїсь моделі немає в даний момент - не впадайте у відчай - залиште нам попереднє замовлення, і ви будете першим, хто дізнається про надходження даного товару на склад!
У нас найкращі ціни на всю техніку Apple в Україні! Чому? Тому що наша робота організована з мінімальними витратами, що дозволило встановити більш доступну ціну на наші товари.
Ми прагнемо надати ідеальне обслуговування для наших клієнтів, тому постійно працюємо над покращенням нашого сервісу. Наш відділ контролю якості обслуговування невпинно стежить за цим і потребує вашої підтримки – не забувайте залишати відгуки про нашу роботу. Кожне звернення не залишиться поза увагою!