Як відновити контакти, календарі та файли на iPhone?

Синхронизация iOS-устройств

Якщо ви хоч раз з будь-якої причини втрачали файли, контакти або календарі на своєму iPhone або iPad, то, напевно, знаєте, як складно (а найчастіше - просто неможливо) їх відновити стандартними функціями пристрою. У такій ситуації допоможе веб-версія iCloud! У цьому сервісі ви зможете відновити не лише недавні, а й старі документи та контакти.

Веб-версію iCloud Apple створила для зручного доступу до основних «хмарних» функцій та розширення можливостей для взаємодії з вашими пристроями Apple. У веб-інтерфейсі присутні всі функції iCloud, проте їх можливості трохи відрізняються від таких на вашому iOS-пристрої.

Як відновити втрачену інформацію?

Для початку вам необхідно авторизуватися у веб-версії iCloud за посиланням: / Потім перейдіть до розділу «Налаштування». На цій сторінці, в лівому нижньому кутку, розміщені додаткові налаштування, зайшовши в які вам стане доступна можливість відновлення файлів, контактів, календарів, нагадувань та закладок.

 

Вам буде запропоновано вибрати архівну версію даних для відновлення (у нашому випадку – контактів) та натиснути "Готово". При цьому обраний архів замінить контакти на всіх пристроях, а поточні контакти будуть заархівовані та збережені на будь-який випадок.

Аналогічно працює відновлення даних у календарі та закладках. А ось з відновленням файлів дещо складніше. Проблема в тому, що файли відновлюються з iCloud Drive, при цьому кожен файл має термін зберігання - певну кількість днів, після яких файл буде видалений назавжди. Однак, навіть у такому вигляді - цього цілком вистачає, щоб відновити якийсь важливий документ, пропажу якого ви, напевно, помітите дуже швидко.

Звичайно, краще не втрачати свою інформацію, але якщо вже таке станеться - ви тепер завжди знатимете де її шукати і як її відновити :)

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар