Камера iPhone 6s матиме 12-Мп RGBW сенсор від Sony

Ще одне джерело, цього разу китайський новинний сайт з посиланням на японські медіа підтвердив слух про те, що Apple iPhone 6s буде оснащений 12-мекапіксельною основною камерою з сенсором RGBW виробництва компанії Sony.


Білий (W) субпіксель покликаний покращити якість зйомки в умовах недостатнього освітлення. Також ведеться робота над удосконаленням алгоритму автофокусування.

Ця інформація вкотре вбиває слух про подвійну камеру на новому айфоні.

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар